VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

11.790 ден 5.895 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SW4ZS231-G03 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 70%Кожа 30%Полиутеран