VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

13.690 ден 6.845 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SC3ZP089-G03 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Кожа 25%Полиутеран