VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

13.690 ден
6.845 ден

Kоличина:
SKU: 72VA3SC3ZP089-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 75%Кожа 25%Полиутеран