VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

9.513 ден

Kоличина:
SKU: 73VA3SC2ZP134-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 35, 36, 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 51%Кожа 39%Полиестер 10%Полиуретан