VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

13.290 ден
7.974 ден

Висина на потпетицата – 8.5cm

Исчисти
Kоличина:
SKU: 72VA3S5271982-G89 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 40, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиуретан