VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

12.990 ден 6.495 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SK8ZP015-003 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 25%Полиуретан 75%Бовино