VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

13.690 ден 6.845 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SK8ZP015-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 25%Полиуретан 65%Бовино