VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

15.490 ден
7.745 ден

Kоличина:
SKU: 72VA3SC2ZP088-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 35, 41
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 3%Полиуретан 32%Полиестер 65%Бовино