VERSACE JEANS COUTURE – Ж Патики

9.890 ден 4.945 ден

Нема на залиха

SKU: 72VA3SA2ZS016-899 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер