VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

13.990 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 73VA3S50ZP127-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Големина 36, 37, 40
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 90%Кожа 10% Полиуретан