VERSACE JEANS COUTURE – Ж Високи потпетици

12.990 ден

Висина на потпетицата – 8cm

Kоличина:
SKU: 73VA3S50ZS366-G89 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Високи потпетици
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 36, 37
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100% Полиуретан