VERSACE JEANS COUTURE – Ж Здолништа

38.590 ден 19.295 ден

Нема на залиха

SKU: 72HAE805NS089-G53 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер