VERSACE JEANS COUTURE – Ж Здолништа

21.590 ден 17.272 ден

Нема на залиха

SKU: 71HAE809NS006-899 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Здолништа
Бренд VERSACE JEANS COUTURE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 92%Полиестер 8%Еластин