City Fashion

Бесплатна достава на сите нарачки !

НОВА КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО'24

Модната куќа на Карл Лагерфелд ја претставува иконската визија и дизајнерска естетика на нејзниот основач, Карл Лагерфелд споени со современ пристап кон модата. Модната куќа ги комбинира париските класици со рок-шик став и скроени силуети. Во портфолиото на овој бренд се вклучени аспиративни колекции на облека за жени,мажи и деца, плус чанти и мали кожни производи. Дополнителните колекции вклучуваат очила, парфеми, обувки, свеќи и модерен накит.

Филтер

Категории на продукти


Категории на продукти

Прикажувам 1–20 од 211 резултати

HIDE FILTER
Филтер

Категории на продукти