City Fashion

Бесплатна достава на сите нарачки !

НОВА КОЛЕКЦИЈА ПРОЛЕТ/ЛЕТО'24

Заблескајте на матурската вечер во тренди модни пaрчиња

Доколку годинава ја прославувате вашата матурa, тогаш сигурно веќе размислувате за вашиот комплетен изглед, CITY FASHION подготви за вас екслузивен едиторијал со впечатливи аутфити надополнети со модни додатоци и секако идеален пар чевли од реномираните светски брендови достапни во CITY FASHION. За девојките матурантки кои преферираат елегантен изглед светските модни трендови предлагаат префинети кроеви и […]

Пролетни модни трендови со вашите омилени брендови

Пролетта не прави возвишено среќни поради многу причини што може да ги очекуваме во оваа доба од годината: будењето на природата, старт на долгите топли денови и секако сезонското освежување на гардероберот. Промената од зимска во пролетна облека надополнето со нови стилски парчиња во вашиот гардаробер е вистинска инсприација за нови модни предизвици. Најголем дел […]