3.990 ден

Нема на залиха

SKU: MMDS00072FA750266W01360-7010 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 99%Памук 1%Еластин