4.290 ден

Нема на залиха

SKU: MMFS00002FA150048-7073 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 96%Памук 4%Еластин