6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: MMDT00242FA750323W01392-7010 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ANTONY MORATO
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 93%Памук 5%Еластомултиестер 2%Еластин