3.790 ден
2.274 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 8NZTPLZJH4Z-1100 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук