9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYM1LYMP2Z-2773 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук