6.990 ден

Нема на залиха

SKU: 952137CC352-56620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 28 × 1 × 30 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер