7.390 ден 5.912 ден

Нема на залиха

SKU: 6KYM1CYMT5Z-1724 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук