6.590 ден 3.954 ден

100%Памук

Нема на залиха

SKU: 6HZM1KZMU6Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук