8.690 ден

72%Памук 28%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6HZMAKZJ7RZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 72%Памук 28%Полиестер