ARMANI EXCHANGE – М Долни тренерки

6.590 ден 5.272 ден

Нема на залиха

SKU: 8NZPPAZJ1ZZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук