9.490 ден 7.592 ден

Дуксер со ракави кои се прикачуваат на копче.

Нема на залиха

SKU: 6KYM04YJ6PZ-3911 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 88%Памук 12%Полиестер