17.990 ден 10.794 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 6HYQ19YNLLZ-1469 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Полиестер