9.690 ден 7.752 ден

Нема на залиха

SKU: 8NZQ52ZNW3Z-85AE Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Елеци
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид