ARMANI EXCHANGE – Ж Фармерки

7.390 ден 5.912 ден

High waist, super skinny fit

Нема на залиха

SKU: 6KYJ01Y1DMZ-1500 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Сина
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 64%Памук 34%Полиестер2%Еластин