ARMANI EXCHANGE – Ж Фармерки

7.990 ден

60%ПАМУК 37%ПОЛИЕСТЕР 3%ЕЛАСТИН

Нема на залиха

SKU: 6HYJ69Y2QMZ-0204 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 60%Памук 37%Полиестер 3%Еластин