9.990 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYA31YNLUZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Вискоза