7.390 ден

100%ПАМУК

Нема на залиха

SKU: 6HYA71YJ3AZ-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фустани
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Памук