7.890 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYP94YJ33Z-1593 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Хеланки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 55%Памук 40%Полиамид 5%Еластин