31.990 ден 19.194 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 6HZB13ZL10Z-1200 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Јакни
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа