6.190 ден 3.095 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZSHCZJZDZ-15BA Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Бермуди
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 54%Модал 38%Полиестер 8%Еластин