4.590 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZTBFZJ8LZ-15BA Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Блузи
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук