5.890 ден

1 на залиха

Kоличина:
SKU: 952391CC830-00020 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100% Полиестер