ARMANI EXCHANGE – М Долни тренерки

7.290 ден
4.374 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZPAQZJ5UZ-1200 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Црна
Големина XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 43%Памук 57%Полиестер