ARMANI EXCHANGE – М Долни тренерки

8.690 ден 6.952 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZPFRZJ6LZ-4520 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Долни тренерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 95%Памук 5%Еластин