7.890 ден 3.945 ден

Нема на залиха

SKU: 3LZMAVZJ3UZ-1683 Категории , , Ознака:
Карактеристика Вредност
Категорија Дуксери
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук