ARMANI EXCHANGE – М Фармерки

8.990 ден
4.495 ден

Skinny fit

Kоличина:
SKU: 3LZJ14Z2D5Z-1500 Категории , , Ознаки: ,
Карактеристика Вредност
Категорија Фармерки
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина 30
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 98%Памук 2%Еластин