4.277 ден

Kоличина:
SKU: 6LZC12ZNTQZ-1100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Кошули
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина XS, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2022
Состав 100% Памук