4.390 ден
2.634 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTAQZJ6QZ-1683 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Жолта
Големина XS, S, XL, XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук