3.890 ден
1.945 ден

Regular fit

Kоличина:
SKU: 3LZTCRZJA5Z-1100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук