4.190 ден
2.514 ден

Regular fit

Исчисти
Kоличина:
SKU: 3LZTKHZJH4Z-1100 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Бела
Големина XXL, S, XL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Памук