ARMANI EXCHANGE – М Шорцеви за капење

4.990 ден
2.994 ден

Исчисти
Kоличина:
SKU: 953013CC630-00136 Категории , , Ознаки: , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви за капење
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Тегет
Големина XXL
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2022
Состав 100%Полиестер