3.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3KZTBKZJA5Z-1447 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Портокалова
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук