4.690 ден 3.752 ден

Нема на залиха

SKU: 6KZTLAZJ3RZ-05DD Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Машки
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Памук