3.690 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYTKFYJ16Z-1593 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Тегет
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук