3.790 ден

Нема на залиха

SKU: 3KYTGHYJ7GZ-1000 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Маици
Бренд ARMANI EXCHANGE
Пол Женски
Боја Бела
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 92%Памук 2%Еластин